Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Pravosodni ministri EU o temeljnih pravicah in vladavini prava

Politikis
četrtek, 6. junij 2013 ob 07:12
Pravosodni ministri EU bodo danes na zasedanju v Luksemburgu razpravljali o vzvodih za zagotavljanje temeljnih pravic in vladavine prava v uniji, pri čemer je pričakovati, da bo govora tudi o problemu spornih ustavnih sprememb na Madžarskem. Slovenijo bo zastopala državna sekretarka na pravosodnem ministrstvu Tina Brecelj. Madžarska vznemirja s spornimi spremembami ustave vlade Viktorja Orbana, [...]

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian