Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Delničarjem Elektra Celje 0,147 evra na delnico bilančnega dobička

Energetika.NET
torek, 27. avgust 2013 ob 00:10
Delničarji Elektra Celje so prejšnji teden na skupščini potrdili, da 3,56 milijona evrov lanskega bilančnega dobička dobijo delničarji – v višini 0,147 evra bruto na delnico -, preostanek bilančnega dobička v višini 1.463,45 evra pa se razporedi v druge rezerve iz dobička, piše na spletni strani Elektra Celje.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian