Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

IPCC: Temperature naj bi se v tem stoletju dvignile za od 0,3 do 4,8 stopinje Celzija

Energetika.NET
ponedeljek, 30. september 2013 ob 00:05
Svetovne temperature se bodo v tem stoletju zvišale od 0,3 do 4,8 stopinje Celzija, morje pa se bo dvignilo za med 26 in 82 centimetrov, ugotavlja v petek objavljen prvi del petega poročila Medvladnega panela za podnebne spremembe (IPCC). Znanstveniku so v poročilu poudarili tudi, da obstaja izjemno velika, 95-odstotna verjetnost, da je več kot polovico segrevanja, zabeleženega v zadnjih 60 letih, povzročil človek, piše AFP.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian