Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Prijeli Romuna, osumljenega napadov na informacijski sistem Nase

Delo
četrtek, 3. oktober 2013 ob 12:15

Murska Sobota - Policisti Policijske postaje za izravnalne ukrepe Murska Sobota so v sredo popoldne prijeli državljana Romunije, za katerim so ZDA razpisale mednarodno tiralico. Murskosoboški policisti so Romuna ustavili v sredo popoldne na avtocesti Lendava-Murska Sobota. V vozilu romunskih registrskih številk sta bila še dva državljana Romunije. Pri preverjanju dokumentov, vozila in potnikov s

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian