Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Občine: zahtevali bodo ustavno presojo davka

Delo
četrtek, 12. december 2013 ob 09:50

Ljubljana – »Zahtevali bomo ustavno presojo zakona o davku na nepremičnine, ker menimo, da je slab, a začel bo veljati in se moramo nanj pripraviti,« je povedal podpredsednik Skupnosti občin Slovenije Leon Kremžar. Po javni predstavitvi zakona občinski uradniki najbrž nimajo nič manj vprašanj kot pred njo. Veliko vprašanj, malo časa Javno predstavitev novega zakona o davku na nepremičnine, ki je

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian