Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Mariborski SDS se zdi Fištravčev proračun nerealen

Delo
torek, 18. februar 2014 ob 12:01

Maribor - Mariborski svetniki SDS na sredini seji ne bodo podprli predlaganega proračuna za leto 2014, saj se jim zdi nerealen. Županu Andreju Fištravcu zato predlagajo, da drugo branje raje umakne z dnevnega reda in ponovno opravi prvo branje z bolj realnimi postavkami, ki bodo omogočile uravnoteženo prihodkovno in odhodkovno stran predlaganega dokumenta. Fištravec je bil zadnje dni sicer vplet

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian