Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Jan Žan Oplotnik o Darsovih dolgovih in vinjetah

Blogi
ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 12:01

Za odplačevanje dolgov doslej ni bilo treba najemati posojil. V prihodnjem letu pa prvič pričakujemo večje odplačilo, okrog 175 milijonov evrov. Toliko denarja bo z zdajšnjim sistemom težko zbrati. Če se ne bo nič spremenilo, naj bi s koncesijsko dajatvijo v letu 2009 zagotovili 135 milijonov evrov za odplačilo dolga. Preostalih 40 milijonov si bomo morali zagotoviti iz drugih virov.
/…/
Do konca

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian