Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Četrtkov namig za kosilo: Jajca za sladokusce

Delo
četrtek, 22. maj 2014 ob 12:00

Potrebujemo:300 g zamrznjenega ali svežega graha6 špargljev1 čebula3 stroki česnaoljčno oljepločevinka paradižnika ali 4 večji sveži paradižnikikošček suhega feferona 4 jajcapo želji 2 rezini kuhanega pršuta ali kocke pršuta, salamePriprava:Šparglje narežemo na manjše kose, blanširamo skupaj z grahom in preložimo v model. Pečico vklopimo na 200 stopinj.Drobno nasekljamo čebulo in česen ter ju sk

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian