Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Bratuškova: Enega kandidata v Bruselj ni bilo mogoče poslati

24ur.com
sreda, 10. september 2014 ob 08:16
Sklep o imenovanju Bratuškove je bil sprejet zakonito, vztrajajo na vladi in pojasnjujejo, da bi moralo proti glasovati najmanj sedem članov vlade. Bratuškova pa pravi, da Židan, ki zdaj temu seznamu nasprotuje, na seji vlade ni imel nič proti njemu.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian