Kolesar Dušan Hajdinjak najhitrejši na Hrvaškem

pomurje.si
ponedeljek, 6. oktober 2014 ob 01:01
Na dveh kolesarskih dirkah v Novigradu in Umagu na Hrvaškem so med rekreativnimi, amaterskimi in poklicnimi kolesarji, skupno jih je bilo 750 iz 10. držav, sodelovali tudi člani Teama turbo Tropovci. Na 84 km dolgi progi, na malem maratonu, je v soboto je Dušan Hajdinjak osvojil prvo mesto v kategoriji master in absolutno prvo mesto. Na enaki razdalji je bil Janez Donša med masterji 13.ti. Na velikem maratonu, na 161 km dolgi progi, je v nedeljo med kadeti zmagal Primož Obal, v absolutni uvrstitvi pa je bil Obal peti. Goran Salavec je med seniorji osvojil šesto mesto.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.