Febvreju kvalifikacije za VN Francije, Gasjer drugi
sobota, 18. maj 2024 ob 19:23
Tim Gajser je v kvalifikacijah dirke svetovnega prvenstva v St. Jean d'Angelyju osvojil drugo mesto v elitnem razredu MXGP. V boju za najboljše startno mesto na VN Francije ga je premagal le...

Slovenke do točke proti favorizirani Ukrajini
sobota, 18. maj 2024 ob 18:58
Slovenske odbojkarice so na drugi tekmi zlate lige na turnirju v Talinu tesno z 2:3 izgubile proti favorizirani Ukrajini. Naslednji konec tedna jih v Mariboru čakata dvoboja s Španijo in Češko.

Dallas ob 2.00 na domačem parketu lovi finale Zahoda
sobota, 18. maj 2024 ob 18:32
Košarkarji Dallasa imajo na šesti tekmi serije z Oklahoma Cityjem zaključno žogo za uvrstitev v finale Zahodne konference. Srečanje v American Airlines Centru se bo začelo ob 2. 00.

Maček bronast na EP-ju, a ostaja brez olimpijske norme
sobota, 18. maj 2024 ob 18:29
Slovenski strelec Boštjan Maček je na evropskem prvenstvu v trapu v Lonatu v Italiji osvojil bronasto medaljo, a mu ta ni prinesla olimpijskega nastopa. Pot v Pariz si je zagotovil zgolj...