Kaka

Birsa blesti; Handanović (prestrogo) izključen
sobota, 19. oktober 2013 ob 21:26
Valter Birsa je okreval po poškodbi, zaradi katere je izpustil zadnjo reprezentančno akcijo, začel tekmo Milana proti Udineseju in v 22. minuti dosegel edini zadetek na San Siru.

Birsa okreval: dobil naj bi prednost pred Kakajem
sobota, 19. oktober 2013 ob 16:48
Slovenski reprezentant Valter Birsa, ki je zaradi poškodbe izpustil zaključek kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2014, je okreval po poškodbi in naj bi danes že igral za Milan.

Birsa se vrača v začetno postavo Milana
sobota, 19. oktober 2013 ob 07:56
Nogometaši Milana bodo danes ob 20.45 pred domačimi navijači gostili Udinese. Trener AC Milana Massimiliano Allegri naj bi po poškodbi v prvo enajsterico rdeče-črnih vrnil slovenskega...

Konkurenca za Birso - Honda za novo leto v Milan
četrtek, 17. oktober 2013 ob 09:00
Japonski mediji so objavili pričakovano novico, da je Milan podpisal pogodbo z reprezentantom Keisukejem Hondo, kateremu se konec leta izteka pogodba z CSKA Moskvo.

Real dolguje več kot pol milijarde evrov
torek, 8. oktober 2013 ob 18:05
Predsednik Združenja za vrednostne papirje pri madridskem Realu, Carlos Mendoza, je v pogovoru za španski športni dnevnik As opozoril na gromozanski dolg belega baleta.

Juventus po začetnem šoku le zlomil odpor zdesetkanega Milana
nedelja, 6. oktober 2013 ob 22:39
Akutualni italijanski nogometni prvak Juventus je na derbiju sedmega kroga Serie A s 3:2 ugnal Milan. Gostje so sicer povedli že v prvi minuti, Andrea Pirlo, Sebastian Giovinco in...

Birsa petič zapored od začetka, bo še drugič zapored zadel?
torek, 1. oktober 2013 ob 14:26
V skupini H nogometne lige prvakov bomo z zanimanjem pogledovali proti Amsterdamu, kjer bo Milan z Valterjem Birso gostoval pri Ajaxu. Celtic bo gostil Barcelono.