Samuel Eto'o

Suarez: Nisem se mogel upreti, Chiellini je bil videti slastno
SiOL.net
sreda, 25. junij 2014 ob 16:45
Navijači svetovno nogometno prvenstvo spremljajo s številnimi objavami na socialnih omrežjih. Oglejte si Sportalov izbor najbolj zanimivih z zadnjih tekem.

Brazilija na vrh skupine, Neymar na vrh lestvice strelcev
SiOL.net
torek, 24. junij 2014 ob 00:26
Nogometaši Brazilije so v tretjem krogu predtekmovanja na svetovnem prvenstvu v Braziliji (skupina A) v Brasilii premagali Kamerun s 4:1 (2:1) in osvojili prvo mesto v skupini.

Tudi Brazilija ukrotila leve in potrdila prvo mesto
RTV Slovenija
ponedeljek, 23. junij 2014 ob 21:02
Brazilski nogometaši so z visoko zmago nad Kamerunom (4:1) osvojili prvo mesto v skupini A in se bodo v osmini finala pomerili s Čilom. Blestel je Neymar, ki je dosegel dva gola.

Dan resnice za Hrvaško, ki jo reši le zmaga nad Mehiko
SiOL.net
ponedeljek, 23. junij 2014 ob 11:50
Danes se bo odločalo o potnikih v osmino finala v skupinah A in B. Brazilija si še ni priigrala vstopnice, Mehiki zadošča v Recifeju že točka proti Hrvaški. Čile ali Nizozemska?

Mehičani nad Hrvate z vsemi sredstvi - tudi z rajanjem pred hotelom
nedelja, 22. junij 2014 ob 22:28
V ponedeljek se začne 3. krog skupinskega dela letošnjega svetovnega prvenstva v nogometu. Vroče bo predvsem na obračunu med Hrvaško in Mehiko, neposrednem boju za osmino finala!

Kovač umirja evforijo po ognjemetu v džungli
Dnevnik
petek, 20. junij 2014 ob 00:05
Selektor Hrvaške Niko Kovač je po visoki zmagi proti Kamerunu s 4:0 umiril evforijo, češ da nimajo nobenega razloga za slavje, ker za njih še prihaja finale na tekmi v ponedeljek z reprezentanco...

Hrvati bi »lahko dali še kakšen gol«, a zdaj jih čaka »finale« z Mehiko
Delo
četrtek, 19. junij 2014 ob 09:51
Rio de Janeiro - Hrvaška nogometna reprezentanca je s sinočnjo visoko zmago proti Kamerunu ohranila upanje na preboj v drugi del mundiala. O svoji usodi bo na naslednji tekmi odločala sama,...