Zoran Jovičić

Celjani sezono začeli z lovoriko
ponedeljek, 2. september 2019 ob 03:00
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so zmagovalci dvanajstega slovenskega superpokala. V Slovenj Gradcu so državni prvaki premagali pokalnega...

Celjani na Koroško po sedmo lovoriko, Velenjčani po četrto
četrtek, 29. avgust 2019 ob 00:22
Za prvo rokometno lovoriko v novi sezoni – slovenski superpokal – se bosta pomerila Celje Pivovarna Laško (državni prvak) in Gorenje (pokalni prvak). Sosedski dvoboj bo danes ob 20.15 v Slovenj Gradcu.

Egipčani izločili mlade slovenske rokometaše
sreda, 14. avgust 2019 ob 18:02
Mladi slovenski rokometaši so na svetovnem prvenstvu do 19 let v Skopju izgubili obračun osmine finala. Egipčani so bili boljši s 30:23.

Hrvati brez težav premagali mlade Slovence
nedelja, 11. avgust 2019 ob 21:33
Slovenska moška rokometna reprezentanca do 19 let je na svetovnem prvenstvu v Severni Makedoniji klonila pred izbrano vrsto Hrvaške. Ta je bila boljša z 31:21.

Mladi Slovenci izgubili proti Špancem
petek, 9. avgust 2019 ob 20:48
Slovenska moška rokometna reprezentanca do 19 let je na svetovnem prvenstvu v Severni Makedoniji prvič izgubila, in sicer je bila s 24:21 močnejša Španija.

Druga zmaga slovenskih mladeničev na SP-ju
četrtek, 8. avgust 2019 ob 22:48
Slovenska kadetska reprezentanca je na svetovnem prvenstvu v Severni Makedoniji dosegla drugo zmago. Tokrat je bila boljša od Savdske Arabije (30:22).

U-19: Slovenci z zmago nad Čilom odprli svetovno prvenstvo
torek, 6. avgust 2019 ob 17:59
Slovenska moška rokometna reprezentanca do 19 let je na prvi tekmi svetovnega prvenstva v Severni Makedoniji s 35:30 premagala Čile. Tadej Kljun je dosegel enajst golov.