Zlatan Ibrahimović

Vetrobransko steklo popustilo pod Zlatanovimi udarci
ponedeljek, 16. maj 2022 ob 14:41
Pred tekmo z Atalanto v serie A, na kateri je Milan stopil na prag naslova prvaka v serie A, je Zlatan Ibrahimović čustveno pozdravil navijače pred San Sirom.

Milan po 80-metrskem slalomu Hernandeza med branilci Atalante blizu "scudetta"
nedelja, 15. maj 2022 ob 20:06
Nogometaši Milana so v predzadnjem krogu Serie A z odlično predstavo v drugem polčasu odpravili Atalanto z 2:0 in za 19. naslov prvaka potrebujejo le še točko v zadnjem krogu v Sassuolu.

Vroči viking, naslednik velikega Zlatana
nedelja, 15. maj 2022 ob 12:00
Erling Haaland je ta konec tedna odigral zadnjo tekmo v majici dortmundske Borussie. Ga bo Pep Guardiola znal uporabiti bolje kot Zlatana Ibrahimovića?

Milan še korak bliže naslovu, prvemu po enajstih letih
petek, 6. maj 2022 ob 20:46
V milanskem dvoboju za italijanskega prvaka so v boljšem položaju znova rdeče-beli, ki so v 36. kolu v gosteh premagali Verono s 3:1.

De Ligt napovedal, da bodo nogometaši skrbeli za družino Raiole
ponedeljek, 2. maj 2022 ob 13:00
Po nenadni smrti 54-letnega nogometnega agenta Mina Raiole še ni jasno, kdo bo prevzel vodenje njegove agencije.

Leao po veliki napaki vratarja Terracina obdržal Milan na vrhu
nedelja, 1. maj 2022 ob 18:15
Nogometaši Milana so v 35. krogu Serie A ugnali Fiorentino z 1:0 in tri kroge pred koncem ostajajo na vrhu lestvice. Rdeče-črnim je pomembno zmago zagotovil Rafael Leao v 82. minuti.

Po smrti agenta razkril ganljivo resnico: Ne bi mu bilo treba
nedelja, 1. maj 2022 ob 14:10
Potem ko je zaradi bolezni pljuč v 55. letu starosti umrl italijanski nogometni zastopnik Mino Raiola, se je med številnimi zvezdniki oglasil...