Tanja Žakelj

Žakljeva za konec na Cipru sedma
nedelja, 6. marec 2016 ob 16:46
Slovenska gorska kolesarka Tanja Žakelj je na Cipru na dirko v olimpijskem krosu končala na sedmem mestu.

Kolesarji radi pridejo v Istro
Primorske novice
torek, 1. marec 2016 ob 12:16
Velika nagrada Izole se je s svojo tretjo izvedbo zasidrala v tekmovalni koledar, hkrati pa predstavlja lep uvod v novo kolesarsko sezono, ki bo dolga in pestra.

Žakljeva kros na Cipru končala na 15. mestu
nedelja, 28. februar 2016 ob 17:31
Slovenska gorska kolesarka Tanja Žakelj je sončni pokal na Cipru končala s 15. mestom v olimpijskem krosu. Za zmagovalko, Norvežanko Gunn-Rito Dahle Flesjaa, je zaostala šest minut in 38 sekund.

nedelja, 28. februar 2016 ob 16:42
Slovenska gorska kolesarka Tanja Žakelj je sončni pokal na Cipru končala s 15. mestom v olimpijskem krosu.

Žakljeva ciprski sončni pokal začela z 11. mestom
četrtek, 25. februar 2016 ob 16:35
S 3,9 km dolgim prologom se je v Afxentiji na Cipru začel gorsko kolesarski sončni pokal, kjer je sezono začela Slovenka Tanja Žakelj.