Arsene Wenger

Simbolični razplet: (najbrž) novi prvak ugnal aktualnega
nedelja, 4. marec 2018 ob 17:00
Za nogometaši Manchester City so odlični dnevi, saj so po osvojitvi ligaškega pokala nato v dveh derbijih slavili še dve zmagi.

Arsenal že izbral NASLEDNIKA legendernega Arsena Wengerja?! Če (ko) bo Francoz odšel, bi ga lahko za
Ekipa
nedelja, 4. marec 2018 ob 08:21
Koliko časa bo Arsene Wenger še trener Arsenala? Več na Ekipa24.si

RAZKRITA IDENTITETA: Znano ime zvezdnika Arsenala, ki je med govorom jokal pred soigralci!
Ekipa
sobota, 3. marec 2018 ob 14:19
Poročali smo o tem, da so imeli nogometaši Arsenala krizni sestanek, na katerega ni bil povabljen trener Arsene Wenger. Več na Ekipa24.si

Zvezdnik Arsenala V SOLZAH, Arsene Wenger pa je IZGUBIL ZAUPANJE igralcev
Ekipa
sobota, 3. marec 2018 ob 10:41
Pri Arsenalu preživljajo zelo težke in neprijetne trenutke. Več na Ekipa24.si

Topničarji prejeli še drugo lekcijo v štirih dneh
četrtek, 1. marec 2018 ob 20:45
Le štiri dni po finalu ligaškega pokala sta se znova pomerila Arsenal in Manchester City. Izbranci Pepa Guardiole so bili tudi v 27. krogu Premier lige na stadionu Emirates boljši s 3:0.

Arsenalova kriza se nadaljuje, Manchester City slavil na Emiratesu
četrtek, 1. marec 2018 ob 16:10
V derbiju 28. kroga angleškega prvenstva je Manchester City še drugič v petih dneh premagal Arsenal in s tem še poglobil krizo Londončanov. Topničarji so po nedeljskem porazu v finalu...

nedelja, 25. februar 2018 ob 19:28
Kultni stadion Wembley je bil prizorišče velikega finala angleškega ligaškega pokala (Carabao Cup). Za prvi 'kos srebrnine' na Otoku v letošnji sezoni pa sta se pomerila londonski...