Franck Ribery

Maradona bo največji navijač Napolija v Madridu
torek, 14. februar 2017 ob 22:27
Nogometaši Bayerna in Arsenala se še četrtič srečujejo v osmini finala Lige prvakov. V letih 2005, 2013 in 2014 so napredovali Bavarci, ta niz pa želijo letos Londončani prekiniti.

Skrbi v Madridu zaradi Ronalda
ponedeljek, 13. februar 2017 ob 20:32

Emery želi tudi brez Silve in Motte presenetiti Barcelono
ponedeljek, 13. februar 2017 ob 20:20
V torek se začenjajo izločilni boji v Ligi prvakov. Paris SG bo na prvi tekmi osmine finala gostil Barcelono. Ekipi se odlično poznata, saj se srečujeta že tretjič v zadnjih petih sezonah.

Cristiano Ronaldo treniral ločeno od soigralcev
ponedeljek, 13. februar 2017 ob 18:24
München/Madrid - Pred sredino prvo tekmo osmine finala lige prvakov imajo skrbi zaradi poškodb v taborih münchenskega Bayerna in madridskega Reala. Pri Špancih je današnji trening ločen...

V osmini finala nemškega pokala slavil Bayern, z zelenic se ob koncu sezone poslavlja Philippe Lahm
torek, 7. februar 2017 ob 22:44
Zmago Bayerna Münchena (1:0) nad Wolfsburgom v osmini finala nemškega pokala je zaznamovalo čustveno oznanjeno slovo ljubljenca domačega občinstva Philippa Lahma, ki je svojo...

Leipzig zadal Hoffenheimu prvi poraz in obdržal priključek do Bayerna
sobota, 28. januar 2017 ob 18:00
V Bundesligi ni več neporaženih ekip. Na derbiju 18. kroga je RB Leipzig premagal Hoffenheim z 2:1 in tako še vedno zaostaja za Bayernom le tri točke.

Veliko dela za Bayern v Freiburgu - Lewandowski odločil z mojstrovino
petek, 20. januar 2017 ob 22:49
Robert Lewandowski je udarno začel spomladanski del Bundeslige. Poljski napadalec je vodilnemu Bayernu priigral tri točke v Freiburgu v 91. minuti (1:2).