Matej Hočevar

Varl: Na nas ni pritiska, smo sproščeni, Dahlem: Lahko bi bilo zelo izenačeno
torek, 1. december 2015 ob 06:00
Za premierno lovoriko Pokala Slovenije se bosta v torek udarila Jesenice in Olimpija. Trener železarjev vlogo favorita prepušča zmajem, a se ne predaja, ljubljanski strateg pa meni, da bo...

Olimpija prekinila strelsko sušo, a izgubila. Verlič junak Korošcev
nedelja, 29. november 2015 ob 12:58
Olimpija je v ligi EBEL po 233 minutah prekinila strelski post, a z 1:3 izgubila pri Gradcu. Miha Verlič je k zmagi Beljaka z 2:1 nad Innsbruckom zadel dvakrat.

Bo zaradi finančne suše pobeglima Kanadčanoma sledil še en zmaj?
nedelja, 29. november 2015 ob 11:10
Hokejisti Olimpije serijo petih gostovanj začenjajo v Gradcu, kjer upajo na prvi zadetek po 204 minutah. Roland Kaspitz, ki ni edini, upa tudi na sveže denarno nakazilo.

Fabian Dahlem: Ob poškodbah in odhodih je težko
sobota, 28. november 2015 ob 10:23
Po porazu Olimpije s Celovcem z 0:1

Olimpijina strelska suša traja že več kot 200 minut
petek, 27. november 2015 ob 06:29
Hokejisti Olimpije so se po dveh gostujočih porazih vrnili v svoje domovanje in še tretjič zapored izgubili brez danega zadetka. Celovški zmaji so slavili z 1:0.

Olimpija klonila na Dunaju
torek, 24. november 2015 ob 23:58
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 24. krogu lige Ebel izgubili proti Vienna Capitals z 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

Hokejisti Olimpije z Dunaja sklonjenih glav
torek, 24. november 2015 ob 22:55
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 24. krogu lige Ebel izgubili proti Vienna Capitals z 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). Tudi tokrat niso bili v polni zasedbi, manjkali so namreč Aleš Mušič,...