Risi še drugič v gosteh premagali člane A skupine
petek, 19. april 2024 ob 21:16
Slovenci še drugič boljši od Poljakov.

Risi drugič zapored boljši od Poljakov, članov svetovne elite
petek, 19. april 2024 ob 20:47
Slovenska hokejska reprezentanca je bila s 3:1 boljša od Poljske. Naslednji teden še dve tekmi v Franciji, nato odhod na SP v Italijo.

Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake
petek, 19. april 2024 ob 20:07
Slovenski hokejisti so dobili tudi drugo pripravljalno tekmo v Bytomu. Poljska se je tudi tokrat zelo dobro upirala dve tretjini, v zadnjih 20 minutah pa so bili risi premočni (1:3).

Risi dvakrat premagali Avstrijce
petek, 12. april 2024 ob 22:44
V četrtek so slovenski hokejisti, ki se pripravljajo na svetovno prvenstvo divizije I-A, ki bo med 28. aprilom in 4. majem v Bolzanu, v ljubljanski dvorani Tivoli premagali avstrijske s 5:2 (3:0, 1:1, 1:1), danes v Beljaku pa so bili boljši s 6:0...

Slovenci v Beljaku nasuli Avstriji pol ducata golov
petek, 12. april 2024 ob 22:19
Slovenska hokejska reprezentanca je v Beljaku odigrala še drugo pripravljalno tekmo pred svetovnim prvenstvom divizije I (skupina B). Potem ko je v četrtek v Ljubljani premagala Avstrijo s 5:2, je bila danes v gosteh še bolj prepričljiva in slavila...

Slovenci visoko premagali Avstrijce
petek, 12. april 2024 ob 20:56
Slovenci v Beljaku nasuli Avstriji pol ducata golov.

Hat-trick Kuralta za visoko zmago Slovencev v Beljaku
petek, 12. april 2024 ob 20:25
Anže Kuralt je s tremi zadetki v razmiku petih minut v drugi tretjini zrežiral visoko zmago Slovenije na pripravljalni tekmi v Beljaku. Avstrija je doživela pravi polom na domačem ledu (0:6).