Andrej Hebar

Jeseničani nadigrali Ljubljančane in so le še korak do polfinala
sobota, 10. marec 2018 ob 20:45
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tretji tekmi četrtfinala alpske lige premagali SŽ Olimpijo s 5:0 (1:0, 4:0, 0:0). V zmagah zdaj vodijo s 3:0 in za nadaljevanje tekmovanja potrebujejo le še eno.

Odlični Čimžar potopil zmaje, železarji na pragu polfinala
sobota, 10. marec 2018 ob 18:00
Jeseniški hokejisti so prikazali najboljšo predstavo v četrtfinalu Alpske lige. V Podmežakli so napolnili mrežo SŽ Olimpije (5:0) in vodijo že s 3:0 v zmagah.

Jure Vnuk napovedal hokejsko vojno železarjem
Slovenske novice
sobota, 10. marec 2018 ob 09:54
LJUBLJANA – Trener hokejistov SŽ Olimpije Jure Vnuk je po drugi četrtfinalni tekmi alpske lige proti Sij Acroni Jesenicam, ki

Jezni Vnuk napovedal Jeseničanom vojno
petek, 9. marec 2018 ob 10:14
Igra na uvodnih dveh derbijih četrtfinala Alpske lige ni navdušila, zato pa je bil v Tivoliju napet podaljšek, ki mu je sledila zelo vroča "peta tretjina".

Trener Olimpije po porazu stresel jezo na sodnike in Jeseničane
Sportal
petek, 9. marec 2018 ob 05:00
Drugi četrtfinalni obračun Alpske lige med večnima tekmecema Olimpijo in Jesenicami se je končal šele v 76. minuti, ko je železarjem zmago s 3:2, s katero so v seriji povedli z 2:0 v zmagah...

Po maratonskem derbiju v Tivoliju zmaga na Jesenice
Demokracija
četrtek, 8. marec 2018 ob 22:40
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v drugi četrtfinalni tekmi alpske lige v gosteh po podaljšku premagali SŽ Olimpijo s 3:2 (0:1, 1:1, 1:0; 1:0).

Jesenice opravile že polovico dela
četrtek, 8. marec 2018 ob 22:34
Ljubljana – Tudi druga četrtfinalna tekma alpske lige se je razpletla po željah slovenskih prvakov z Jesenic, ki so proti Olimpiji povedli z 2:0 v seriji na štiri zmage. Mož odločitve je...