Andrej Hebar

Vnuk: Če si nekoga izbereš, se lahko hitro "nategneš"
ponedeljek, 5. marec 2018 ob 17:20
V torek se v Podmežakli začenja četrtfinale Alpske lige. Jeseničani so se na izboru tekmecev v Innsbrucku odločili za SŽ Olimpijo. V naslednjih tednih bo znova veliko derbijev.

Železarji in zmaji že ogreti za končnico
četrtek, 1. marec 2018 ob 22:27
V Alpski ligi so odigrali predzadnji krog rednega dela. SŽ Olimpija je v Tivoliju napolnila mrežo Zell am Seeja (7:0). Jeseničani so odpravili Gardeno s 6:2.

Hebar: Ekipni duh v Pjongčangu je bil izjemen
sreda, 28. februar 2018 ob 10:01
Andrej Hebar se je takoj po vrnitvi iz Pjongčanga pridružil hokejistom SŽ Olimpije in v torek v Tivoliju tudi potrdil uvrstitev v končnico Alpske lige.

Olimpija se po zmagi nad Cortino veseli uvrstitve v končnico
torek, 27. februar 2018 ob 22:06
Hokejisti SŽ Olimpije so si dva kroga pred koncem rednega dela Alpske lige zagotovili nastop v končnici. S 3:1 so bili boljši od Cortine.

Olimpija zadrsala v končnico, Jeseničani do zmage po loteriji
Sportal
torek, 27. februar 2018 ob 21:48
Hokejisti HK SŽ Olimpija so si z zmago nad Cortino zagotovili četrtfinalno vstopnico Alpske lige. Dva zadetka je k zmagi s 3:1 prispeval Maks Selan. Končnico so imeli že pred časom v žepu...

AHL: Oba slovenska kluba do zmage
torek, 27. februar 2018 ob 21:34
Jesenice - Sterzing, ki ga vodi slovenski trener Ivo Jan, je v vodstvo v 12. minuti popeljal Ben Duffy, izenačil je Luka Bašič v 43. minuti. Jeseničani so bili v rednem delu tekme precej...