Tomaž Kavčič

"ZAŽGAL" je internet: Nekdanji kandidat za slovenskega selektorja s to potezo osupnil svet! (foto)
Ekipa
torek, 16. oktober 2018 ob 10:32
Pred slovensko izbrano vrsto je tekma 4. kroga lige narodov, ki bi bila lahko odločilna za selektorja Tomaža Kavčiča. Več na Ekipa24.si

"Mučenje" Slovencev v Stožicah: Skubic preprečil najhujše
RTV Slovenija
torek, 16. oktober 2018 ob 09:23
Slovenska nogometna reprezentanca je prekinila niz treh porazov v Ligi narodov, potem ko je v Stožicah remizirala s Ciprom (1:1). V 83. minuti je izenačil Nejc Skubic.

Selektorju Kavčiču zmanjkalo manevrskega prostora
zurnal24.si
torek, 16. oktober 2018 ob 08:28
Drevišnja tekma bo bržkone odločala o prihodnosti selektorja Tomaža Kavčiča.

torek, 16. oktober 2018 ob 05:55
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi v Stožicah ob 20.45 igrala četrto tekmo v ligi narodov. Tokrat bo njen tekmec dobro poznani Ciper, ki je...

Al Bishi v 94. minuti preprečil prvo zmago Katanca na klopi Iraka
ponedeljek, 15. oktober 2018 ob 22:12
Srečko Katanec je bil zelo blizu prvi zmagi na klopi Iraka. Njegovi izbranci so v 94. minuti v Rijadu zapravili zmago na prijateljski tekmi proti Savdski Arabiji (1:1).