Adrian Gomboc

Basile močnejši od Gomboca, ki se bo boril za bron
nedelja, 7. avgust 2016 ob 21:45
Slovenski judoist Adrian Gomboc, ki na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru nastopa v kategoriji do 66 kilogramov, je na pragu izvrstne uvrstitve. Uvrstil se je v polfinale, kjer ga je...

Gomboc izgubil dva dvoboja za medaljo
nedelja, 7. avgust 2016 ob 21:42
Slovenski judoist Adrian Gomboc v boju za bron v kategoriji do 66 kg izgubil proti Uzbekistancu Rišodu Sobirovu in ostal brez odličja.

Vrhunci 2. dne: Zgodovinsko zlato za Kosovo, Nizozemka na intenzivni negi
nedelja, 7. avgust 2016 ob 21:35
Kosovo je novinec na olimpijskih igrah in že drugi dan se veseli prvega olimpijskega odličja, in to kar zlatega! Majlinda Kelmendi je upravičila vlogo prve favoritinje v judu do 52 kg.

Zadišalo je po prvi slovenski kolajni
nedelja, 7. avgust 2016 ob 20:18
Judoist Adrian Gomboc se je na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru nepričakovano do zadnjega boril za olimpijsko kolajno, ki se mu je naposled za las izmuznila.

Judoist Adrian Gomboc se je na olimpijskih igrah v Riu de Juaneiru v kategoriji do 66 kilogramov uvrstil v polfinale, a nato izgubil naslednji dve borbi in končal na 5. mestu.

Judoistu Adrianu Gombocu se nasmiha olimpijska kolajna
nedelja, 7. avgust 2016 ob 18:30
Judoist Adrian Gomboc se je na olimpijskih igrah v Riu de Juaneiru v kategoriji do 66 kilogramov uvrstil v polfinale in se bo boril za medalje. Finalni boji se bodo začeli po 21. uri.

Slovenec le korak od olimpijske medalje: Adrian Gomboc v polfinalu