Ana Velenšek

Svetovna podprvakinja Ana Velenšek osvojila olimpijski bron
Planet
četrtek, 11. avgust 2016 ob 21:52
Judoistka Anamari Velenšek si je v kategoriji do 78 kilogramov na olipijskih igrah v Riu de Janeiru priborila bronasto medaljo.

Slovenska olimpijska pravljica se nadaljuje: bron za Ano Velenšek!
četrtek, 11. avgust 2016 ob 21:50
Rio de Janeiro - Po velikem, zlatem podvigu Tine Trstenjak v Riu danes slovenski judo polaga upe v Ano Velenšek, ki kljub poškodbi kolena, zaradi katere bo morala po olimpijskih igrah tudi...

Kdo je dekle, ki je osvojilo tretjo slovensko olimpijsko medaljo v Riu?
Sportal
četrtek, 11. avgust 2016 ob 21:28
Ani Velenšek je na njenih premiernih olimpijskih igrah leta 2012 v Londonu spodletelo. Pravi, da je dobesedno okamnela na tatamiju in zato izgubila...

Ana Velenšek z bronom dopolnila slovensko zbirko medalj iz Ria
Reporter
četrtek, 11. avgust 2016 ob 19:55
Judoistka Ana Velenšek je na olimpijskih igrah v Riu osvojila bronasto medaljo v kategoriji do 78 kilogramov.

Velenškova v boju za kolajno
Ekipa
četrtek, 11. avgust 2016 ob 17:52
Slovenska judoistka Ana Velenšek je na olimpijskih igrah zmagala na obeh prvih borbah v kategoriji do 78 kg. Več na Ekipa24.si

Božič/Taljat ob slovesu kanuističnih dvojcev od OI na sedmem mestu
četrtek, 11. avgust 2016 ob 17:36
Slalomisti na divjih vodah so končali nastope v Riu, kjer so vsi štirje slovenski čolni veslali v finalu.

Ana Velenšek: Za mano so res težki dnevi, ni bilo lahko
četrtek, 11. avgust 2016 ob 17:20
Po zaslugi judoistke Ane Velenšek je Slovenija tretji dan zapored na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru osvojila kolajno. Po zlatu in srebru tokrat bronasto.