Jure Sotlar

Hokejski zmaji prekinili niz porazov
Slovenske novice
torek, 22. december 2015 ob 21:59
Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 34. kroga lige Ebel po kazenskih strelih premagali Bolzano.

Po enajstih porazih le zmaga Olimpije
torek, 22. december 2015 ob 19:16
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 34. krogu Lige Ebel po kazenskih strelih z 2:1 p remagali Bolzano in tako prekinili niz 11 zaporednih porazov.

Dahlem ne vidi razloga za odstop: Drugič mi lahko povedo v obraz, ne bo težav
sreda, 16. december 2015 ob 08:47
Ljubljanski EBEL-ligaški kolektiv je v torek izgubil še 26. tekmo od 31 v tej sezoni (2:4). Trenerja zmajev je na tribuni spet pričakal transparent z napisom, naj odide, a Nemec nima takšnih...

Morski psi spet močnejši
torek, 15. december 2015 ob 22:00
Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 31. kroga lige Ebel izgubili z Innsbruckom z 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

Zmaji pri devetih porazih, v petek za izenačitev rekorda
torek, 15. december 2015 ob 21:53
Hokejisti HDD Olimpije so v tekmi 31. kroga lige Ebel izgubili z Innsbruckom z 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

EBEL: ob novem porazu z Innsbruckom poziv Dahlemu, naj oddide
torek, 15. december 2015 ob 21:49
Ljubljana - Po daljšem nizu gostovanj so se hokejisti Olimpije na tekmi 31. kola EBEL vrnili v Tivoli, a (tistih redkih) domačih navijačev niso razveselili. Innsbruck je bil boljši s 4:2 in...