Jure Sotlar

V finalu pokala derbi med železarji in zmaji v Podmežakli
torek, 10. november 2015 ob 20:56
Jeseniški hokejisti so se uvrstili v finale slovenskega pokala z zmago v Celju (1:2). 1. decembra se bodo v Podmežakli srečali s Telemachom Olimpijo.

Jeseničani v drugi tretjini nadigrali Slavijo
sreda, 28. oktober 2015 ob 21:03
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na zadnji tekmi 9. kroga Lige INL premagali Playboy Slavijo s 5:2. Odločilno prednost so si priigrali v drugi tretjini, ki so jo dobili s 3:0.

Jeseničani kljub utrujenosti ukanili Založane
sreda, 28. oktober 2015 ob 13:29
Jeseničani so kljub natrpanemu urniku dobili slovenski obračun lige INL s Slavijo.

Gradec zamrznil Olimpijo na zadnje mesto
torek, 20. oktober 2015 ob 19:16
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 14. krogu Lige Ebel doživeli še dvanajsti poraz, potem ko jih je v Tivoliju s 7:5 premagal Gradec.

Dahlem: 100.000 evrov za nas ogromno denarja, za tekmece pa drobiž
sreda, 14. oktober 2015 ob 16:13
Po treh zaporednih porazih v Tivoliju so hokejisti Telemacha Olimpije padli na zadnje mesto Lige Ebel. Po četrtini rednega dela je jasno, da je delež tujcev preslab.

Olimpija zabila buldogom tri gole, a je bilo premalo za zmago
torek, 13. oktober 2015 ob 08:02
V ligi EBEL se je začel še pestrejši tempo tekem, saj bodo od zdaj naprej po tri na teden. Olimpija je svoj tretji domači obračun v petih dneh proti Dornbirnu izgubila s 3:4.

Dahlem že loputa z vrati
Ekipa
nedelja, 11. oktober 2015 ob 20:53
Kot v petek so navijači tudi na nedeljski večer tivolsko dvorano zapuščali sklonjenih glav. Krajša serija tekem v domači dvorani se bo končala...