Fernando Alonso

Liverpool po enajstmetrovkah do osmega pokalnega naslova
sobota, 14. maj 2022 ob 20:42
Liverpool je danes še osmič v zgodovini osvojil naslov angleškega pokalnega prvaka. Redsi so tako naslovu ligaškega pokala v tej sezoni dodali...

Pokalna lovorika po loteriji enajstmetrovk Liverpoolu
sobota, 14. maj 2022 ob 20:37
Na londonskemu stadionu Wembley se je odvrtel finale angleškega FA pokala. V finalu sta se pomerila Chelsea in Liverpool, odločitev je padla šele po izvajanju enajstmetrovk. Po podaljšku je bil...

Po enajstmetrovkah še tretji šok za Londončane
sobota, 14. maj 2022 ob 20:36
Liverpool je po strelih z bele pike premagal Chelsea in osvojil najstarejšo nogometno lovoriko na svetu.

Liverpool tudi v drugem finalu te sezone Chelsea premagal po 11-m
sobota, 14. maj 2022 ob 16:50
Nogometaši Liverpoola ostajajo v igri za poker lovorik te sezone. V 141. finalu pokala FA so na Wembleyju po enajstmetrovkah premagali Chelsea (6:5).

Verstappen: Nujno potrebujem pijačo!
ponedeljek, 9. maj 2022 ob 19:45
Prvo dirko formule 1 v Miamiju je dobil Max Verstappen, ki sedaj v skupnem seštevku za Charlesom Leclercom zaostaja le še 19 točk. Na tribunah je bilo med 85.000 gledalci veliko zvezdnikov.

Max Verstappen do tretje zmage v Miamiju
ponedeljek, 9. maj 2022 ob 07:37
Branilec naslova svetovnega prvaka v formuli 1 je bil najhitrejši še na tretji od petih letošnjih dirk, vodilni v prvenstvu Charles Leclerc pa je bil drugi.