Matjaž Ceraj

Raša Sraka Vuković in Lucija Polavder zmagali v Düsseldorfu
nedelja, 19. februar 2012 ob 18:38
Slovenska judoistka Lucija Polavder je zmagala na veliki nagradi Düsseldorfa v kategoriji nad 78 kilogramov. Že nekaj pred tem si je zmago v kategoriji do 70 kg priborila Raša Sraka Vuković,...

Slab dan slovenskih judoistov
sobota, 18. februar 2012 ob 17:17
Düsseldorf - Slovenska reprezentanca v judu se ta konec tedna meri za točke svetovnega pokala na veliki nagradi v Düsseldorfu.

Slovenski judoisti in judoistke brez uvrstitev
sobota, 11. februar 2012 ob 17:23
Budimpešta/Linz - Slovenski judoisti in judoistke se ta konec tedna znova borijo za točke svetovnega pokala. Fantje nastopajo v avstrijskem Oberwartu, dekleta pa v Budimpešti.

Ceraj peti v Parizu
nedelja, 5. februar 2012 ob 16:57
Pariz - Slovenski judoist Matjaž Ceraj je na grand slamu v Parizu osvojil peto mesto. Celjan je v konkurenci 41 borcev vknjižil dve zmagi in poraz.

Beđetijeva in Jereb brez uvrstitev v Parizu
sobota, 4. februar 2012 ob 18:49
Pariz - Prvi dan grand slama judoistov v Parizu sta nastopila dva slovenska borca, a sta Sašo Jereb (do 73 kg) in Vlora Beđeti (do 63 kg) ostala brez uvrstitev.

Bistriška športnika leta sta Podlesnikova in Ceraj
četrtek, 26. januar 2012 ob 00:10
Športna zveza Slovenska Bistrica je včeraj na tiskovni konferenci predstavila športnika leta v minulem letu. Naslov najboljših športnikov sta osvojila Veronika Podlesnik, 18-letna skakalka v...

OI: norme se bodo lovile do 2. julija
sreda, 25. januar 2012 ob 14:00
Ljubljana - Na najnovejšem seznamu kandidatov za nastop na olimpijskih igrah v Londonu je predvidenih 86 kandidatov. Lov na norme odprt še dobrih pet mesecev.