Ivo Jan

Dahlem: 100.000 evrov za nas ogromno denarja, za tekmece pa drobiž
sreda, 14. oktober 2015 ob 16:13
Po treh zaporednih porazih v Tivoliju so hokejisti Telemacha Olimpije padli na zadnje mesto Lige Ebel. Po četrtini rednega dela je jasno, da je delež tujcev preslab.

EBEL: Olimpiji po trikratnem vodstvu zgolj nova ničla
torek, 13. oktober 2015 ob 21:51
Ljubljana - Hokejisti Telemacha Olimpije so v enajstem kolu razširjenega avstrijskega prvenstva EBEL izgubili proti Dornbirnu s 3:4. Olimpija je na domačem dvoboju vodila kar trikrat, a je...

Olimpija po tretjem zaporednem porazu doma padla na zadnje mesto
torek, 13. oktober 2015 ob 19:15
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 11. krogu Lige Ebel izgubili z Dornbirnom, ki je v Tivoliju do 53. minute zaostajal z 2:3, na koncu pa zmagal s 4:3. Zmaji so tako še drugič zapored

Znani Slovenci, ki letos praznujejo okrogle rojstne dneve (foto)
ponedeljek, 12. oktober 2015 ob 18:04
Kateri estradniki, kulturniki, politiki, športniki in preostali znani Slovenci letos praznujejo okroglih 30, 40, 50, 60 ali 70 let?

Teden, ko so v Franciji, Nemčiji, na Švedskem in še kje tekme odločali Slovenci
ponedeljek, 12. oktober 2015 ob 16:38
Nekateri legionarji imajo za seboj odličen teden. V Franciji je bil s hat-trickom razigran Anže Kuralt, David Rodman je polnil statistiko pri Dresdnerju, Jan Urbas na Švedskem, Žiga Pavlin...

Hudiči prekinili niz porazov prav proti Olimpiji
nedelja, 11. oktober 2015 ob 10:29
Hokejisti Olimpije so po petkovem porazu s Celovcem na novem domačem preizkusu. V Tivoliju gostujejo madžarski hudiči, ki so sezono odlično začeli, slabše pa nadaljevali.

Še en poraz Olimpije, Gračnarjevi pokvarili debi Iva Jana
petek, 9. oktober 2015 ob 11:25
Hokejisti Olimpije so po visokem nedeljskem porazu z Znojmom (2:7) izgubili še na domačem ledu proti Celovcu. Ivo Jan kot trener Gradca neuspešno debitiral proti Salzburgu.