Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Jok "novinarjev" me ne gane. Postali so del političnega boja v samem ringu. In ko si tam, poleg tega

Pozareport.si
torek, 20. oktober 2020 ob 06:00

"Uveljavljeni novinarji jasno kažejo, da tudi sami ne spoštujejo drugih novinarjev samo iz formalnih razlogov – ker so uradno novinarji in del nekega medija."

Piše: Sebastjan Jeretič

Moderne družbe temeljijo na nekaj osnovnih postulatih demokracije. Med temi je vsekakor tudi izjemna vloga, ki jo v odprti in transparentni družbi igrajo mediji. Naloga medijev je poleg osnovnega informiranja javnos

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian