Jasmin Handanović

Milanič: Roko na srce, kar nekaj je bilo takšnih, da bi si oddahnili, če bi odšli z igrišča.
četrtek, 8. avgust 2019 ob 07:15
Malo samozavesti. Slabe rešitve. Počasni. Nemirni. Ogromno napak. Slabo posredovanje vratarja ob prvem golu in nepotreben prekršek pred drugim zadetkom Rosenborga. Kritične ugotovitve iz...

Milanič: Kronavetrov pogovor s sodnikom ni sodil na igrišče
nedelja, 21. julij 2019 ob 18:12
Evrogol Dina Hotića je bil premalo, zapravljene priložnosti in izključitev Roka Kronavetra omogočile vrnitev Rudarja

seniorji.info

Pa je star že 41 let: NORA OBRAMBA, ČUDEŽNO POSREDOVANJE Jasmina Handanovića ... Z GLAVO!!! (video)

sobota, 20. julij 2019 ob 15:10
Nogometaši Rudarja so v drugem krogu državnega prvenstva remizirali z Mariborom (1:1), potem ko je v 93. minuti zadel Dominik Radić. Vijoličasti, ki so od 71. minute igrali brez izključenega...