Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

FOTO: Znano zakaj je gorelo v Orehovi vasi

Lokalec.si
četrtek, 2. november 2023 ob 18:23

Gasilci so posredovali na intervenciji v občini Hoče – Slivnica, natančneje v Orehovi vas.

Kot nam je uspelo izvedeti je bila zaradi intervencije tudi zaprta cesta. Kot je zapisano na strani Uprave za zaščito in reševanje RS je malo po pol šesti uri danes zvečer prišlo do požara.

Na delu so bili gasilci Gasilske brigade Maribor in prostovoljni gasilci Hotinje vasi.

“Ob 17.43 so se pretrgali elektr

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian